Як привчити кота від сухого корму

Звикання до сухого корму відбувається досить легко. Але іноді виникає питання, як відучити кішку від корму, як відучити кота від сухого корму або як правильно відучувати кошенят від корму.

Процес цей довгий і кропіткий. До складу кормів входять такі хімічні речовини, як атрактанти та аддитиви. Саме вони приваблюють тварину та можуть викликати звикання. Підвищений вміст їх відзначається у кормах економ-класу. Тому, обравши їх як прикорм, ви ризикуєте перетворити кота на залежного від цих кормів вже після першого прийому. Вони також використовують для заміни натуральних речовин. А за відсутності в раціоні вітамінів, у кішки можуть виникнути проблеми з вовною, пазурами, зубами, а також із психікою.

Для того щоб відучити кішку від сухого корму, можна почати поступовий переведення тварини на повноцінне харчування. У цьому допоможуть змішування корму з нормальними продуктами до його заміни. Наприклад, за розміром та консистенцією дуже близька до корму яловичина, нарізана кубиками. Продукти, які вживає ваш улюбленець, можна пропонувати йому якнайчастіше.

Також варто спробувати зменшення кількості корму, що подається, поклавши натуральну їжу і сухий корм в різні миски. Причому порція натурального корму має бути меншою, ніж сухого.

Можна також повністю скасувати годування сухим кормом та бути наполегливим. У будь-якому випадку, важливу роль відіграє вміння господаря тварини підійти до цього процесу з терпінням та витримкою.

На нашому сайті www.myzoomag.com.ua можете вибрати відповідні корми для вашого вихованця та вітаміни .

Читайте також:

Як привчити кішку лазити на стіл

Як привчити кішку драти шпалери та меблі

Як вибрати туалетний наповнювач для кішки