Клітини, перегородки для дорослих собак та цуценят

Ваш кошик порожній!

Каталог клітин, манежів та перегородок для собак

Клітини для собак необхідні для того, щоб тварина була легко переносити, перевозити або утримувати в домашніх умовах. Перегородки вибираються відповідно до розміру, щоб цуценяті було в ньому зручно перебувати та відпочивати. Для перевезення собаки в транспорті підбирають розкладні металеві перенесення з надійними замками. Деякі моделі мають дві двері та зручні ручки. Клітина – незамінний аксесуар для участі у виставках. При виробництві їх застосовують хромовані, оцинковані, металеві або пластикові прути, піддон та хомути. Додатковою зручністю можна вважати верхній люк, знявши який клітину легко перетворити на вольєр. У такій огорожі вихованець почуватиметься вільно. Встановлювати його можна у приміщенні або на вулиці.

Вигідна купівля клітин та перегородок для собак з доставкою по Україні

Інтернет магазин зоотоварів myzoomag.com.ua пропонує великий вибір міжкімнатних перегородок, переносних вольєрів, великих клітин для великих порід, металевих, пластикових та складних домашніх перегородок. Власники маленьких цуценят не відмовляться про придбання манежу для цуценят та манежу для собак. Важливим доповненням може бути чохол, який сховає тварину від цікавих поглядів під час переїзду або захистить у негоду. Вам цікаво знати, де купити і скільки коштує такий пристрій. Раді вам повідомити про те, що ви зможете замовити та купити домашній вольєр для собак, перегородку для собак у квартиру чи будинок, якісну клітку для цуценят з доставкою у Київ, Одесу, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ та інші міста України.

Переваги перегородок та клітин для собак

Клітина або вольєр стануть у нагоді для того, щоб захистити будинок від погризів або щоб обмежити переміщення цуценя. Сучасна клітина може замінити будку, тому що її використовують для обмеження простору. Тварина, яка з раннього дитинства звикла до такого будинку, почуватиметься в безпеці, маючи власну окрему територію. Вольєр також має ряд переваг. Його просто зібрати та розібрати, змінити кількість панелей. Підбираються вольєри залежно від розмірів тварини. У деяких моделях передбачені дверцята для людини. У нашому інтернет-магазині ви також зможете замовити масу інших товарів та аксесуарів, які будуть необхідні для догляду за тваринами недорого, за прийнятною вартістю. Переглянути фото товарів можна у барвистому каталозі, який регулярно оновлюється та поповнюється новим товаром. Ціни у нас досить демократичні, тому вони влаштують навіть тих покупців, які не мають у своєму розпорядженні великих коштів.