Замінники молока

Замінник молока для кошенят до 2 місяців Royal Canin Babycat milk 0,3 кг
Sale
Повноцінний замінник молока для кошенят, з моменту народження і до відлучення. Склад продукту максим..

952 грн762 грн
952 грн
Моментальная скидка

Замінник молока для кошенят до 2 місяців Royal Canin Babycat milk 0,3 кг
Sale
Повноцінний замінник молока для кошенят, з моменту народження і до відлучення. Склад продукту максим..

952 грн762 грн
952 грн
Моментальная скидка

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Каталог замінників молока для кошенят

Для маленьких кошенят немає більш корисної їжі, ніж материнське молоко. Однак часом виникають ситуації, коли материнське вигодовування неможливе, адже для нормального розвитку та здоров'я тварини повноцінне харчування має величезне значення. Перед власниками кошенят, відлучених від мами-кішки, постає питання, де купити і скільки коштує відповідний продукт для немовляти.

Інтернет-магазин зоотоварів myzoomag.com.ua пропонує широкий асортимент замінників материнського молока для котів. Ціна продукції, доступна кожному покупцю, зазначена у каталозі. Спеціальне харчування випускають у вигляді рідини чи порошку. Його потрібно розводити, чітко дотримуючись інструкцій від виробника. Склад має свої особливості, відповідно до того, для якого виду тварин він призначений. Правильне співвідношення компонентів продукту допомагає формуванню обміну речовин, сприяє нормальному функціонуванню шлунково-кишкового тракту тварини, тому не можна використовувати для вигодовування кошенят щеняче харчування.

Особливості складу замінника молока для кошенят

Замінник повинен мати склад, максимально наближений до материнського. Основні біоскладові молока для кошенят:

  • Жир - забезпечує невеликий організм енергією;
  • Вуглеводи - як правило, містяться у харчуванні у вигляді лактози, сахарози;
  • Білки - основне джерело протеїну;
  • Мінерали;
  • Вітаміни;
  • Вода.

Збалансований замінник материнського молока зміцнить організм маленької тварини, наповнить її енергією, допоможе швидкому та правильному розвитку. Маленькі грудні кошенята абсолютно беззахисні. Їхнє життя залежить від нашої турботи та уваги, тому ми не маємо права експериментувати, використовувати продукти виробників із сумнівною репутацією.

Вигідна покупка замінника молока для кішок з доставкою по Україні

У нашому інтернет-магазині Myzoomag можна замовити високоякісний замінник материнського молока для кішок недорого, з доставкою по Дніпропетровську, Києву, Одесі, Запоріжжю, Харкову та іншим містам України.