Засоби догляду та гігієни для собак

Ваш кошик порожній!

Вигідна купівля засобів догляду та гігієни для собак з доставкою по Україні

Найвірніші друзі людини віддано служать своїм господарям, але потребують регулярної турботи: прогулянок, щеплень, навчання. Один із найважливіших обов'язків людини – це турбота про здоров'я четвероного друга. Запорукою здоров'я для собаки є неухильне дотримання правил гігієни і допомогти їй може тільки людина.

Каталог препаратів для догляду та гігієни для собак

Інтернет-магазин зоотоварів MyZooMag пропонує весь спектр засобів для догляду за собаками за доступними цінами. Необхідні засоби гігієни для псів можна замовити в нашому магазині з доставкою по всій Україні.

Зубна паста. Собака потребує правильного догляду за зубами. З цією метою використовується спеціальна зубна паста, яка допоможе видалити зубний камінь, наліт та усунути неприємний запах. Ми пропонуємо вам великий вибір зубних паст, а також інших засобів для зубної порожнини рота вашого улюбленця – серветок, порошком, гелів та ін. У каталозі ви знайдете спеціальні зубні щітки та інші засоби догляду за зубами собак – дешеві і не дуже, але так необхідні вашому вихованцю.

Вушна бактерицидна пудра. Цей недорогий засіб для догляду за собакою дозволить суттєво полегшити стан тварини при подразненнях. Усуває неприємний запах, підсушує виділення.

Крем для догляду за подушечками лап. Дуже популярний у дбайливих господарів і застосовується для захисту та догляду за подушечками лап тварин. Дозволяє знизити ризик пошкодження лап асфальтом, льодом та іншими твердими поверхнями.

Стане в нагоді господарям самок і спеціальний спрей, який використовується під час течки собаки. Він усуває специфічно запах, який приваблює кабелів, але з порушує процесу течки. До складу спрею входять безпечні компоненти, і тому застосовувати його можна необмежено. У критичні для собаки дні можна використовувати спеціально розроблені гігієнічні труси з можливістю використання прокладок.

Ці та інші засоби догляду за псами, вартість яких є чимось незначним, порівняно з парою вдячних очей вашого вихованця, ви можете купити в нашому магазині.

Інтернет-магазин MyZooMag – місце, де можна купити засоби догляду за собаками: зубні пасти, гігієнічну білизну, креми, спреї. У каталозі ви знайдете докладні характеристики товару, тут же ви дізнаєтеся, скільки коштує той чи інший виріб, ознайомитеся з відгуками покупців.