Лотки та туалети для котів

Ваш кошик порожній!

Вигідна купівля туалетів для котів з доставкою по Україні

Давно минули часи, коли для кімнатного туалету для кішки використовували вуличний пісок або газети, розірвані на дрібні шматки. Сьогодні, такий пристрій, як котячий туалет, став дуже популярним, завдяки своїй зручності та високій якості. Тепер вам не потрібно турбуватися про те, що кішка забруднить килими, та й неприємний запах у квартирі не відчувається. Верхня частина такого пристрою легко знімається, миється і чиститься. Інтернет магазин зоотоварів myzoomag.com.ua в Одесі, Києві, Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську та інших містах України пропонує великий вибір туалетів для котів за вигідними цінами.

Каталог туалетів для котів

Закритий туалет для кішок дозволяє зберегти в квартирі чистоту. Зовнішній вигляд виробу нагадує пластиковий лоток чи перенесення для тварини. Вони обладнані спеціальними дверцятами, через які кішка потрапляє всередину лотка. Закриті туалети мають ручку для зручного транспортування. У такий пристрій достатньо насипати наповнювач. Деякі моделі мають спеціальний фільтр для очищення повітря та вбирання неприємного запаху. Перевагами такого туалету можна назвати його закриту конструкцію, захищеність від поширення неприємного запаху та протікання, комфортні умови для тварини. Коштує він відносно недорого, а користь приносить більшу. Дизайн закритих туалетів змінюється та вдосконалюється. Він може мати різні конструкції та колірні рішення.

Більш вдосконалена модель – туалет автоматичний із ґратами. Якщо ви не знаєте, де можна купити дешево або скільки коштує такий пристрій, ми радимо вам заглянути в каталог нашого сайту. Тут ви знайдете всю необхідну інформацію про те, яка вартість того чи іншого зразка, а також побачите яскраві та барвисті фото товарів. У нас ви зможете замовити та купити туалет для кошенят, а також дорослих тварин високої якості та підвищеного рівня комфорту. У каталозі ви знайдете як моделі економ класу, так і дорогі елітні туалети. Також ви оберете й інші корисні товари, такі як сухі корми та консерви, будиночки та кігтеточки, вітаміни, засоби від бліх , ласощі , аксесуари для грумінгу, засоби для догляду, шампуні та косметику, іграшки , миски та годівниці , дверцята для кішок , вітер препарати та спеціальні засоби, молоко для кошенят. Скориставшись послугами нашого інтернет магазину ви також отримаєте всі необхідні консультації щодо використання тих чи інших препаратів та приладдя.