Засоби від кліщів та бліх

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Препарати від бліх та кліщів для котів та кошенят

У весняно-літній період настає час активізації кліщів у природі. Небезпечні ці комахи тим, що вони становлять загрозу як людині, і тваринам. Укус небезпечного кліща може спричинити загибель кішки. На сьогоднішній день піроплазмоз не є рідкісним захворюванням, але берегти від нього тварина просто необхідно. Велику небезпеку становлять дрібні кліщі, які паразитують у верхніх шарах шкіри кішки. Щоб зупинити масштабну поразку, необхідно завжди мати під рукою кошти від бліх для котів.

Симптоми захворювання

Якщо кішка поводиться неспокійно або навпаки, пасивна і пригнічена, слід особливо звернути увагу, оскільки можливо, це є першими сигналами того, що тварина захворіла, а отже, потрібно терміново йти до ветеринара. Самолікування може мати згубні наслідки. Адже визначити справжню причину захворювання тварини може лише ветеринарний лікар. Справжній професіонал випише вам ефективні засоби від кліщів для кішок або препарати від бліх для кошенят, котів та котів, правильно підбере дозування, відкоригує дієту та догляд.

Вигідна купівля коштів від кліщів та бліх для котів з доставкою по Україні

Інтернет магазин зоотоварів myzoomag.com.ua в Одесі, Києві, Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську та інших містах України представляє товари для дбайливих господарів та кішок та собак. В окремому розділі каталогу представлені профілактичні препарати та спеціалізовані ветеринарні засоби від кліщів та бліх у кішок. Ми знаємо, де можна купити і скільки коштують профілактичні препарати проти паразитів, які можна почати застосовувати без рекомендації ветеринара, дотримуючись лише інструкції до застосування. Наш зоомагазин пропонує купити засоби проти бліх для котів та купити засоби проти кліщів для котів за доступною ціною. У великому асортименті представлені також інші препарати за доступною вартістю, такі як антигельмінтні, профілактичні, протинематодні, протичесоткові препарати. Крім медикаментозного лікування, важливу роль відіграє регулярний догляд за вовною, розчісування та вичісування. Якісний грумінг є головним профілактичним заходом проти появи паразитів.

Причини виникнення бліх

Заразитися бліхами може навіть домашня кішка, тому що принести їх можна з вулиці на взутті. Крім того, що блохи кусають тварину, вони також є переносниками різних інфекційних захворювань, небезпечних для людей та тварин. До них відносяться глисти, алергічні реакції та пов'язані з ними шкірні захворювання. Особливо небезпечні блохи для маленьких кошенят, так їх організм сильно слабшає постійних укусів.

Симптоми бліх у кішки

Тварина стає неспокійною, постійно свербить або лиже певні ділянки тіла. Можлива поява ранок та візуальне спостереження комах. Необхідно взяти гребінь з частими та дрібними зубцями та поставити тварину на білу рівну поверхню. Прочухавши кілька разів і подивившись на аркуш паперу, можна побачити блошиний кал або самих бліх. Виявлення одного з перерахованих симптомів може свідчити про те, що час розпочинати інтенсивну боротьбу з паразитами.

Позбавляємося бліх у кішки

Насамперед, необхідно подбати про профілактичні заходи, до яких належить профілактика в регулярному її проведенні 1 раз на 1-3 місяці. Перед процедурою тварину не купають три дні, а також три дні після неї. Для процедури використовують препарати лише кішок.

Які засоби від бліх та кліщів найкраще використовувати

У нашому інтернет-магазині представлені різні засоби для знищення бліх та кліщів, такі як шампуні, присипки, нашийники, краплі на загривку, спреї. Ефективність їх використання залежить від правильного підбору та дотримання інструкції.