Засоби від глистів

Кішка, яка гуляє сама собою, може з'їсти щось, що може призвести до появи глистів. Вилікувати її..

55 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Каталог препаратів від глистів для котів

Помітити те, що у вихованець хворий глистами, часом дуже складно. Особливо, якщо йдеться про кішку. У муркотливих улюбленців дане захворювання протікає безсимптомно, при цьому завдає маси неприємностей, як самій тварині, так і її власникам. Точнісінько визначити, заражена ваша тварина чи ні, допоможуть лабораторні аналізи. Захиститись від глистів допоможуть профілактичні засоби, які потрібно давати тварині двічі на рік. Турбота про стан здоров'я принесе вашому улюбленцю чудовий настрій.

Глисти чи гельмінти

Це паразитичні черв'яки, які викликають гельмінтози тварин та людини. Яйця глистів містяться у воді, ґрунті, траві, у сирій рибі та м'ясі, а також у немитих овочах. Якщо кішка не залишає квартири, вона може заразитися їх яйцями, принесеними людиною на руках, одязі або взуття. Цей вид паразитів досить небезпечний для людини. Хробаки можуть бути стрічковими або сисунами. Вони вражають кишечник та інші внутрішні органи тварини. Круглі черв'яки (нематоди) – можуть бути довжиною 2мм – 10 см завдовжки. Мешкають вони в тонкому кишечнику, живляться кров'ю носія і можуть спричинити анемію. Через два тижні з моменту зараження, яйця глистів можна виявити в калі тварини. Заразитися глистами може навіть домашня кішка, яка їсть із відра для сміття, харчується сирим м'ясом або рибою. Кішки можуть передати гельмінтів із молоком маленьким кошеням. Людина може заразитися нематодами при недотриманні правил особистої гігієни, оскільки вони здатні проникати в організм через шкіру.

Основні симптоми зараження глистами

Залежно від виду глистів різняться різні симптоми. Стрічкові глисти при зараженні ними призводять до втрати апетиту та потьмарення вовни. Також можливе блювання іноді з кров'ю, втрата ваги, кашель або утруднене дихання, пронос чи запор, анемія та судоми. Ці симптоми характерні й інших видів паразитів. Кішки або кошенята «їздять» на попі, тому що їх турбує сильна сверблячка. Але точний діагноз може поставити лише ветеринар, оскільки перелічені симптоми можливі при інших інфекційних захворюваннях.

Вигідна купівля коштів від глистів для котів з доставкою по Україні

Після того, як ветеринар поставив діагноз, він обов'язково призначить засоби від глистів для котів або препарати від глистів для кошенят. На сьогодні їх існує безліч від різних виробників. Де можна купити і скільки коштують якісні лікарські засоби? Не варто вирушати по ліки на ринок. Вони хоч і мають невелику ціну, але можуть виявитися неякісними та підробленими, а тварина, прийнявши їх, отруїться. Купити засіб проти глистів для котів можна недорого, якщо зайти на сайт інтернет магазин зоотоварів myzoomag.com.ua в Одесі, Києві, Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську та інших містах України. Підбір препаратів здійснюється з урахуванням вікових особливостей тварини. Давати глистогонні препарати можна лише здоровим кішкам та кошеням. Після вживання препарату обов'язково дають абсорбент. Також потрібно стежити за туалетом тварини. Перед застосуванням того чи іншого препарату слід уважно ознайомитись з інструкцією із застосування, яка міститься в каталозі нашого сайту. Звертаємо вашу увагу на те, що всі препарати на нашому сайті мають сертифікати, але вартість їх дешевша, ніж у звичайних зоомагазинах.