Кігтеточки для кошенят та котів

Ваш кошик порожній!

Каталог кігтеточок (ганчірок) для котів

У вас з'явилося маленьке кошеня. Так природа розпорядилася, що кожна кішка, дорослішаючи, починає точити пазурі. Цю навичку маленькі тварини переймають від своєї мами. Тому дуже важливо з моменту появи малюка у вашому будинку подбати про те, щоб від цієї природної потреби не страждали меблі. Відточування кігтів існують спеціальні кігтеточки. Інтернет магазин зоотоварів myzoomag.com.ua пропонує купити ганчір'я для кота. Розташувати його найкраще у зручному для тваринного місці. Вам необхідно звернути увагу на те, де зазвичай кішка точить пазурі відразу після пробудження. Так, килим можна замінити килимком – кігтеточкою, щоб захистити меблі та шпалери, найкраще придбати комплекс – ігрове містечко. Кріпляться драпки до стіни або підлоги «намертво», тому що кішці необхідно буде на неї спертися. Для грайливої та активної кішки – ігрове містечко – ідеальне рішення. Він створить умови, необхідні для повноцінного розвитку вашого вихованця. При цьому меблі залишаться в цілості та безпеці.

Вигідна покупка кігтеточок для котів з доставкою по Україні

Кігтеточка для котів може бути обладнана додатковими підвісними іграшками. Наш інтернет – магазин здійснює доставку до Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Харкова та інших міст України. Ви дешево придбаєте кігті для котів, ганчірки різних розмірів і кольору. Кігтеточка повинна бути у кожного кота та кішки. Привчати улюбленця до ганчірки не складно, якщо ви знаєте всі його уподобання. Розташовувати пристосування необхідно вище за саму тварину, щоб воно могло потягтися, вставши на задні лапки. Більш детально підійти до питання вибору ганчірки вам допоможуть наші фахівці, а також відгуки покупців. На сайті ви докладно дізнаєтеся про те, де купити такий важливий пристрій, скільки коштує ігровий комплекс або кігтеточка, а також подивитися фото пристосувань, що вас цікавлять. Важливо усвідомлювати те, що ігрові комплекси для котів полегшать вашому вихованцю життя та допоможуть забезпечити рухову активність.

Купити кігті для кішок за доступною ціною ви зможете на нашому сайті. Замовити ганчірки недорого ви зможете в будь-який зручний для вас час.

Дбайливі господарі зможуть вибрати безліч інших товарів для догляду за тваринами, корм, ветеринарні препарати, годівниці та безліч різних аксесуарів.