Транспортувальні бокси для собак

Ваш кошик порожній!

Каталог переносок та транспортувальних боксів для собак

Подорожувати разом із вихованцем – мрія кожного господаря. Адже як цікаво проводити час разом на природі чи відпочинку. При цьому дуже важливо подбати про те, щоб ваш вихованець комфортно почував себе під час переїзду. З цією метою інтернет-магазин зоотоварів myzoomag.com.ua пропонує великий вибір переносок для собак, а також сумок різного розміру та ваги.

Вигідна купівля переносок та транспортувальних боксів для собак з доставкою по Україні.

Найбільш зручним варіантом можна назвати перенесення. Це не просто затишний будиночок, а й модний аксесуар, для прикраси якого можна використовувати різноманітні прикраси. Перенесення можуть мати довгі зручні ручки. Призначення такого пристрою – забезпечити безпеку тварини під час подорожі. Наші транспортувальні бокси розраховані на різну вагу, просторі та зручні. Виготовлені вони із «дихаючого», натурального матеріалу. Альтернативний варіант – пластмасове перенесення – контейнер. Вибираючи перенесення, важливо звертати увагу на внутрішню поверхню. Вона повинна бути позбавлена гострих кутів, оснащена по периметру отворами, щоб вихованець міг вільно спостерігати за навколишнім світом. Придбати переноску для собаки на нашому сайті можна з доставкою в Одесу, Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ та інші міста України.

Окремі перенесення можна купити для маленьких собак – пластикові транспортувальні бокси, перенесення для середніх порід собак та боксерів. Також можна купити спеціальне перенесення для цуценя. Наш інтернет – магазин переносок для собак пропонує купити недорого надійні транспортувальні бокси, клітини-перенесення, а також інші пристрої для транспортування за прийнятною вартістю. Всі вони місткі та зручні, а також мають сітчасту вкладку, завдяки якій вихованцю легко дихатиме. Нейлоновий бокс дозволить вашому улюбленцю повною мірою насолоджуватися подорожжю. Дизайн сумок із практичного нейлону досить різноманітний, а сам матеріал легкий, міцний, еластичний та зносостійкий. У такому перенесенні не буде спекотно влітку і холодно – взимку. Ви бажаєте знати, де купити і скільки коштує така зручна річ? У нас представлений великий асортимент різних моделей сумок – переносок за доступною ціною. Замовити якісні, хороші транспортувальні бокси і ви можете на сайті або зателефонувавши менеджеру.