Двері для собак

Ваш кошик порожній!

Каталог вуличних дверей для собак

Бажаєте, щоб ваш домашній улюбленець був самостійнішим і мав свій власний вхід до будинку? З його допомогою він зможе безперешкодно потрапляти до будинку після прогулянок і швидше привчиться до відправлення природних потреб вулиці. Для цього вам потрібно встановити спеціальні вуличні дверцята для собак.

Інтернет-магазин зоотоварів MyZooMag пропонує різноманітні за конструкцією та дизайном двері для собак за доступними цінами. Замовити їх можна у нашому магазині з доставкою по всій Україні.

Переваги врізних дверей для собак

Незважаючи на відносно невелику вартість, вуличні дверцята для ваших улюбленців дійсно вирішують цілу низку проблем: по-перше, собака більше не буде вас будити відволікати щоразу, коли їй потрібно вийти на вулицю, по-друге, ваша відсутність тепер не буде перешкодою для виходу і входу, по-третє, сусіди забудуть про гавкіт вашого вихованця на виході з дому. Погодьтеся, це не мало.

Промисловість пропонує великий асортимент недорогих дверей для псів, які виготовляються з якісних зносостійких матеріалів, мають хорошу тепло- та вологостійкість, не створюють протягів. Лази для собак у двері мають різні габарити, тому ви легко підберете підходящий для вашого вихованця.

Особливості вуличних дверцят для собак

Двері для собак – це конструкція, яка складається з отвору та дверцят. Встановлюють їх у дверях або стінах, що дозволить переміщатися вашому улюбленцю в будинку, відвідувати туалет і виходити на прогулянку в будь-який час, при цьому основні двері будуть замкнені.

Матеріал виготовлення дверей – екологічно чистий термопластик, стійкий до механічних пошкоджень та впливу шкідливих факторів навколишнього середовища. Існують вони різних модифікацій: від дешевих до дорожчих виробів із замками, у тому числі магнітними – ключ може розміщуватися на нашийнику собаки, що запобігатиме проникненню в приміщення сторонніх тварин. Встановити таку конструкцію можна самостійно.

MyZooMag – інтернет-магазин, де можна купити вуличні дверцята для собак, що відрізняються дизайном і функціональними можливостями. У каталозі ви знайдете докладні характеристики товару та фото, тут же ви дізнаєтеся, скільки коштує той чи інший виріб, ознайомитеся з відгуками покупців.