Сумки для собак

Ваш кошик порожній!

Вигідна покупка сумки для собак з доставкою по Україні

Перевезення – це велике випробування для тварин, незалежно від дальності вашої поїздки. Для комфорту та здоров'я собаки ми пропонуємо вам придбати один з видів сумки-перенесення. Крім цього не варто забувати, що якщо ви плануєте дальню поїздку, то без спеціальних пристроїв для переміщення тварин вас просто не пустять у транспорт.

Інтернет-магазин зоотоварів MyZooMag пропонує зручні сумки-перенесення для собак за доступними цінами. Такі перенесення дозволять вашим улюбленцям подорожувати без дискомфорту. Замовити їх можна у Дніпропетровську, Харкові чи будь-якому іншому місті з доставкою по всій Україні.

Особливості вибору транспортувальної сумки для вашого улюбленця

Щоб вибрати відповідну сумку для собак, необхідно визначитися з цілями, які ви переслідуєте: чи потрібна вона вам для поїздок на тривалі відстані або ви будете використовувати її для прогулянок у найближчий парк.

Якісна сумка повинна добре вентилюватися, бути достатньо просторою, щоб тварина не була абсолютно знерухомленою. Дно вистилається спеціальною підстилкою. Безпека собаки при переїзді – важлива характеристика будь-якого перенесення, тому багато моделей забезпечуються спеціальними пристроями, що утримують тварину.

Сумки-перенесення для собак дрібних порід можуть виготовлятися з різних матеріалів. Так для повсякденного застосування в літній час підійде одна з моделей, в яких як прошарок використовується пластик. Ця сумка добре зберігає форму. Для зимових переїздів краще використовувати недорогу сумку для вашого улюбленця з прошарком з синтепону. Усі вироби оснащуються ремінцем із карабіном.

Каталог сумок для собак

Крім звичайних сумок для перенесення собак є моделі, які для зручності оснащуються колесами. Для далеких поїздок і особливо авіаперельотів досить часто використовують пластикові контейнери, в яких вихованцю буде легше перенести довгу дорогу. Ще один вид перенесення – рюкзак. Це дуже зручний тип перенесення, який використовується для найменших улюбленців. Досить популярні у любителів тварин клітини-перенесення – у такому пристосуванні ваш улюбленець почуватиметься особливо комфортно.

MyZooMag – інтернет-магазин, де можна купити сумки для перенесення собак, що відрізняються дизайном і функціональними можливостями. У каталозі ви знайдете докладні характеристики товару та фото, тут же ви дізнаєтеся, скільки коштує той чи інший виріб, ознайомитеся з відгуками покупців.