Манежі та клітини для котів та кошенят

Ваш кошик порожній!

Вигідна купівля клітин та перегородок для кішок з доставкою по Україні.

Різноманітні клітини та перегородки для кішок допоможуть вам провести незабутній вікенд на природі разом зі своїми вихованцями. Стануть в нагоді такі конструкції і для щоденних прогулянок в саду або в парку. Відпустити тварину на прогулянку в жвавому місці не завжди є можливим, а клітина або манеж дозволять вашим улюбленцям почуватися в повній безпеці, ніжаючись під лагідним сонечком і не відчуваючи жодного дискомфорту. Така надзвичайно важлива подія у вашому спільному з вихованцем житті як виставка, теж не обійдеться без клітини для кішок, тим більше, що в даному випадку вона може вплинути на результати конкурсу.

Інтернет-магазин зоотоварів MyZooMag пропонує клітки, загороди, перегородки для котів та манежі для вигулу котів за доступними цінами. Замовити їх можна у нашому магазині з доставкою по всій Україні.

Каталог перегородок та клітин для котів

За наявності клітини для кішок ви можете вирушати зі своїм вихованцем у будь-яку поїздку. Якщо ж мова йде про виставку, то вибір перегородки та різноманітних аксесуарів має бути особливо ретельним. Вибір габаритів клітини залежить від розмірів тварини, але іноді вони обумовлюються організаторами виставки. Клітини для виставки котів можуть бути розбірними каркасними - вони складаються з пластикового каркасу, який можна швидко розібрати або металевими з пластиковим лотком, які теж розуміються і мають компактний вигляд.

Дуже популярні у власників кішок недорогі та практичні манежі для вигулу, які також можуть використовуватись і в умовах виставки. Вони виготовляються з міцного нейлону, який має водовідштовхувальні властивості, можуть складатися і займають зовсім мало місця в сумці.

Для прогулянок у літній час підійдуть великі загони для вигулу кішок з прийнятною вартістю, де ваші вихованці не відчуватимуть нестачі у вільному просторі. Виготовляються вони найчастіше із оцинкованого металу, стійкого до дії корозії. Конструкції забезпечуються дверцятами. У такому загоні ваші улюбленці можуть гуляти без нагляду, перебуваючи у безпеці.

Перегородки для кішок – чудове рішення, якщо вам потрібно обмежити доступ тварини до кімнати, де не передбачено стаціонарних дверей. Також їх встановлення можливе на дерев'яних сходах, що ведуть на другий поверх будинку.

MyZooMag – інтернет-магазин, де можна купити клітини для котів, перегородки для котів, що відрізняються конструкцією та матеріалами виготовлення. У каталозі ви знайдете докладні характеристики товару, тут же ви дізнаєтеся, скільки коштує той чи інший виріб, ознайомитеся з відгуками покупців.