Годівниці, напувалки та миски для котів та кішок

Ваш кошик порожній!

Каталог годівниць та напувалок для кішок

Ласкаві та граціозні кішечки просто обожнюють, щоб їх пригощали різними смаколиками . Тому в них обов'язково має бути особистий посуд, такий як напувалка, миска або годівниця. А використання звичайного посуду для харчування людей у цьому випадку просто неприпустимо. Миски для котів, напувалки для котів виготовляються з пластмаси, металу або кераміки. Вони можуть мати різний діаметр, глибину та форму. Їх встановлюють на підставки або використовують без них. За формою напувалки можуть бути круглими, квадратними, мати кришку, яка закриває основну годівницю. Годівниця для котів може мати спеціальні вбудовані дозатори для їжі. Кріпляться вони на липучки, механічні та ганчір'яні карабіни, які зручні для виїзду на виставки або на природу.

Вигідна покупка годівниць та напувалок для кішок з доставкою по Україні.

Інтернет магазин зоотоварів myzoomag.com.ua в Одесі, Києві, Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську та інших містах України пропонує великий вибір не тільки посуду, але й інших товарів для кішок незалежно від віку. Кожен дбайливий господар може купити напувалку для кота та інший посуд за ціною від 4 – 670 грн. У каталозі нашого інтернет магазину ви зможете побачити реалістичні фото мисок та годівниць, автогодівниць та інших аксесуарів для годування улюбленця.

Шукаєте, де можна купити миски для котів, хочете знати, скільки коштує посуд для годування – обов'язково завітайте до нашого сайту. Ви безперечно виберете і зможете купити годівницю для кішки недорого, тому що вартість товарів у нас невисока. Навіть якщо обрана вами миска, напувалка або годівниця коштує дешево, вона не поступається якістю дорожчим екземплярам.

Наявність миски для кішки дуже важлива. Обов'язково подбайте про те, щоб одна з них призначалася для води, друга для сухого корму, а третя для консервів. Найбільш підходящими можна вважати годівниці з металу чи кераміки. Підбирають миски формою мордочки кота. Кішці з короткою мордою, більше підійде плоска та широка миска, довгоморда кицька із задоволенням буде харчуватися з глибокого посуду. Наш інтернет магазин представляє великий вибір якісного посуду для годування кішок від провідних виробників. Ми сподіваємося, що ви не залишите наш сайт, не вибравши своїй улюблениці найкращу миску.