Машинки для стрижки собак

Ваш кошик порожній!

Вигідна покупка машинки для стрижки тварин з доставкою по Україні

Необхідність у стрижці свійських тварин виникає з різних причин. Насамперед, це гігієнічна процедура, необхідна як кішкам, так і собакам. Довгошерстих собак вона здатна не тільки позбавити страждань, але й врятувати в спеку від теплового удару. Як у собак, так і у кішок довга шерсть може звалюватися, що не тільки шкодить здоров'ю наших вихованців і є причиною дискомфорту, а й позбавлено будь-якої естетики. Подбати про братів наших менших у цьому випадку допоможе машинка для стрижки котів та собак.

Інтернет-магазин зоотоварів MyZooMag пропонує надійні машинки для стрижки тварин у великому асортименті та за доступними цінами. Будь-який з виробів, що вам сподобалися, можна замовити в нашому магазині з доставкою по всій Україні.

Каталог машинок для стрижки котів та собак

Потужність машинки, що використовується для стрижки довгошерстих тварин повинна бути в межах 45 ват, якщо ж ваш вихованець не має густої вовни, то цілком підійде прилад для стрижки кішок і собак потужністю від 15 ват.

Зручними є машинки з можливістю регулювання довжини лез без застосування насадок. Хоча це питання не таке актуальне при використанні якісних апаратів, наприклад, таких як апарат Moser – вона має надійне кріплення, а додаткові насадки можна придбати окремо. Прилад з живленням від мережі 220 вольт кращі, ніж акумуляторні варіанти, особливо якщо ви маєте справу з довгою вовною.

Недорогі машинки для стрижки тварин можуть оснащуватися вібраційним чи роторним двигуном. Вібраційний двигун менш схильний до нагрівання, але має недостатню потужність. Більш надійними є роторні двигуни, але це відбивається на вартості машинок для стрижки собак та котів. При виборі такого апарату варто звернути увагу на ефективність охолодження.

Важливим питанням є ергономічність машинки - вона повинна зручно лежати в руці та мати середню вагу. Що стосується ціни, то перевагу варто віддавати моделям середньої цінової категорії, оскільки дешеві моделі можуть комплектуватися лезами з неякісної сталі, перегріватись, мати підвищений рівень шуму та вібрації.

Інтернет-магазин MyZooMag – місце, де можна придбати якісні машинки для стрижки тварин. У каталозі ви знайдете докладні характеристики товару, тут ви дізнаєтеся, скільки коштує той чи інший виріб.