Засоби догляду та гігієни для котів

Ваш кошик порожній!

Каталог препарати з догляду та гігієни для котів

Якщо кішка живе на одній території зі своїм господарем, її гігієні необхідно приділяти особливу увагу. Одне з основних правил – привчання кошеня до туалету. Зазвичай ходити у певне місце своїх дитинчат вчить мама-кішка, але найчастіше ми беремо в будинок кошенят, відлучених від матері, тому самі повинні зайнятися їх вихованням. Для полегшення такого непростого завдання створено засоби залучення до потрібного місця, а також засоби відлякування від укромних куточків, що полюбилися тварині.

У нашому каталозі представлений великий асортимент спеціальних туалетів для котів, що поглинають запах наповнювачів. Підбираючи наповнювач, важливо знати, що деякі кішки при його заміні можуть почати ходити в туалет у недозволених місцях.

Необхідність купівлі препаратів з догляду та гігієни для котів

Якщо в будинку живе кішка, необхідно регулярно проводити дезінфекцію покриття для підлоги, оскільки тварина переносить на лапах і вовні безліч бактерій і мікробів. Для цієї мети пропонуємо використовувати спеціальні очищувальні рідини, спреї від провідних виробників, які відмінно усувають забруднення, при цьому знезаражують будь-які поверхні, борються з неприємними запахами.

Вигідна купівля засобів для догляду та гігієни кішок з доставкою по Україні

Гігієна кішок включає також догляд за очима, вухами, ротовою порожниною. В інтернет-магазині зоотоварів myzoomag.com.ua можна знайти і купити краплі для очищення очей від забруднень, в тому числі з протизапальним і протинабрячним ефектом, вушні краплі, що розчиняють сірку і бруд, зубну пасту з м'ясним смаком і спеціальні щітки для чищення котячих зубів , засоби для виведення вовни з організму та безліч інших корисних у догляді за котом товарів. Ціна кожного продукту вказана у каталозі, можна також уточнити, скільки коштує конкретна одиниця товару у наших консультантів.

Перед тим, як придбати лікувальні краплі для вух або очей, деякі протипаразитарні препарати, у тому числі й антигельмінти, потрібно проконсультуватися з ветеринарним лікарем.

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити усі необхідні засоби для гігієни кішок. Ми робимо доставку до Дніпропетровська, Києва та інших міст України.