Ветеринарні препарати для собак

Ваш кошик порожній!

Важливість придбання ветеринарних препаратів для собак

Кожному власнику собаки втішно, бачити свого улюбленця здоровим, сповненим енергії, хвостом, що радісно виляє, демонструючи свою любов і відданість. Проте бувають моменти, коли тварини потребують нашого піклування. Якщо вихованець виявляє занепокоєння або, навпаки, виглядає млявим і байдужим до того, що відбувається навколо нього - це може бути ознакою захворювання. У такій ситуації слід отримати консультацію кваліфікованого ветеринарного лікаря, який надасть рекомендації щодо прийому лікарських препаратів, їх дозування, дієти та відповідного догляду. Самостійно вживати заходів щодо лікування не варто, щоб не нашкодити тварині .

Каталог ветеринарних засобів для собак

Деякі види ветеринарних засобів для собак не вимагають спеціального медичного призначення і кожен власник тварини може розібратися з правилами їх застосування. Залишається тільки знайти відповідну інформацію про те, скільки коштує препарат і ознайомитися з його характеристиками. У каталозі нашого інтернет-магазину є детальний опис, ціна та інструкція щодо таких товарів:

  • Спрямовані на знищення та виведення паразитів з організму собаки без заподіяння тварині шкоди (антигельмінти);
  • Засоби профілактики від бліх;
  • Препарати, що захищають від кровосисних паразитів у літній період;
  • Засоби для зміцнення шерсті, пазурів, оздоровлення шкірних покривів.

Ще одна група лікарських препаратів для псів - це вакцини, що моделюють у тварин імунітет до різних вірусних захворювань. Вакцинація є обов'язковою для всіх домашніх та сільськогосподарських тварин, потребує суворого дотримання стерильності, дозування та зберігання вакцини.

Вигідна купівля ветеринарних препаратів для собак з доставкою по Україні

Інтернет-магазин зоотоварів myzoomag.com.ua пропонує недорого придбати високоякісні ветеринарні препарати для собак, які можна замовити у Дніпропетровську, Києві, Одесі, Запоріжжі, Харкові та інших містах України.