Нашийники

Ваш кошик порожній!

Каталог нашийників для собак

Якщо ви маєте собаку, ви обов'язково стикалися з такою проблемою, як носіння нашийника або повідця. Багато тварин просто боятися одягати ці предмети амуніції , тому господарям необхідно привчати до них тварину. Причому цей процес досить простий. Насамперед, вихованця привчають до носіння нашийника. Для цього господар кличе до себе улюбленця, гладить його і показує новий предмет амуніції так, щоб тварина могла його обнюхати. Далі тварину відволікають грою, намагаючись у цей час непомітно вдягнути нашийник. Через 5 хвилин нашийник знімають, спів і пропонуючи тварині нагороду за терпіння і праці. Цю процедуру роблять тому, що він не звик до стиснення, яке викликає нашийник, а також до неприємних незручностей, з цим пов'язаним. Процедуру неодноразово повторюють, збільшуючи проміжок часу. Дуже важливо стежити за тим, щоб нашийник тримався досить вільно і не стискав дихання. Після звикання до нашийника, додають також повідець. Після цього можна йти на прогулянку. Вона досить цікава для тварини, тому вона не помічатиме ні нашийника, ні повідця. При цьому ви не повинні смикати його, створюючи тим самим перешкоду та незручність. Дані предмети амуніції повинні бути сигналом, яким вихованець знатиме, що час йти на прогулянку. Слід зважати на те, що страх перед нашийником – абсолютна реакція з боку тварини. Дотримання всіх правил дозволяє без проблем позбутися страху його носіння без певних наслідків.

Вигідна купівля нашийника для собак з доставкою по Україні

Інтернет магазин зоотоварів myzoomag.com.ua в Україні, пропонує великий вибір товарів для кішок та собак з доставкою у Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя та інші міста. У розділі Амуніція, нашого каталогу представлений великий вибір нашийників для собак. Підбір аксесуарів може залежати від багатьох причин. Насамперед, це зростання тварини. Існують окремі моделі для маленького собаки та для великого собаки недорого. Наступний критерій – це надійність та практичність виробу. Матеріалом для виготовлення може бути шкіра, брезент або нейлон. За метою застосування розрізняють екземпляри для прогулянок, тренувань та дресирування, які оснащені металевими шпильками.

Також нашийник може відрізнятися дизайном. Але найпопулярнішим є суворий шкіряний екземпляр. У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити та купити нашийник для собаки за доступною вартістю, так і інші аксесуари: одяг, іграшки , найкращі сухі корми та консерви , ліки та ветеринарні засоби , ціна на які доступна та прийнятна для кожного власника кішки чи собаки. На сайті інтернет-магазину ви знайдете окремий розділ, присвячений товарам для котів . Тому, якщо ви ще не прийняли рішення про те, де купити і не знаєте скільки коштують, обов'язково загляньте на сайт нашого магазину. Ваші домашні улюбленці гідні того, щоб вони мали все найкраще. Господарі домашніх мурлик виберуть у нас корми для кішок і консерви дешево, товари для догляду за твариною, а також багато іншого.