Шлейки з повідками для котів та кішок

Ваш кошик порожній!

Каталог шлейок з поводком для котів

Незважаючи на те, що кішки вважаються найдомашнішими тваринами, їм також необхідні прогулянки на свіжому повітрі. Відпустити гуляти наодинці домашню кішку не завжди є можливим, тому оптимальний варіант - використання шлейки з повідцем для кішок. Стане в нагоді ця амуніція при дальній поїздці або відвідуванні дачі.

Шийні м'язи у кішок досить слабкі, тому утримувати тварину за нашийник не рекомендується. Для їх вигулу застосовується так звана шлейка – два з'єднані між собою нашийники, які фіксуються на тілі тварини. Повідець кріпиться до спеціального кільця, розташованого між лопатками кішки. Вартість таких виробів невисока, а переваги є очевидними.

Вигідна купівля шлейки для кішки з доставкою по Україні

Інтернет-магазин зоотоварів MyZooMag пропонує любителям домашніх тварин шлейки з поводком для кішок із різноманітного матеріалу за доступними цінами. Будь-який з виробів, що вам сподобалися, можна замовити в нашому магазині з доставкою по всій Україні.

Найбільш популярними моделями є вироби з капронової стрічки з підкладкою з повсті. При виборі шлейки перевагу потрібно віддавати легким матеріалам, наприклад, бавовні або нейлону, оскільки кішки дуже чутливі і навіть легковажні вироби можуть викликати у них дискомфорт.

Більшість ляпасів дозволяють регулювати величину обхвату грудей і шиї, але виміряти їх розміри у вихованців буде не зайвим. Основне завдання шлейки - утримати кішку, тому розмір потрібно ретельно підбирати. Повідець має бути досить довгим – 2 – 2,5 метрів, що дозволить тварині переміщатися вільно, у цікавому для нього напрямку.

У нас ви можете купити недорогі моделі шлейок з повідцем на будь-який смак : для кошенят і дорослих тварин, зі світловідбивними смугами, із замші, вельвету та ін.

Особливості шлейок для котів

Привчати кішку до шлейки необхідно якомога раніше. Найоптимальніший вік – 2-3 місяці. Кошенята легше адаптуються до всього нового, тому якщо ви почнете використовувати шлейку з раннього віку, надалі тварина не відчуватиме дискомфорту.

Наш інтернет-магазин - це місце, де ви можете купити шлейки з повідками будь-яких моделей. Каталог товарів містить характеристики та фото товару, тут же ви дізнаєтеся, скільки коштує той чи інший виріб.