Яким кормом краще годувати котів

Раціон кішки повинен містити різноманітні мінерали та продукти для повноцінного розвитку та зростання. Чимало власників пухнастих улюбленців запитують, яким кормом краще годувати кішок тієї чи іншої породи, яким кормом годувати кота чи яким сухим кормом годувати кішку? Перебуваючи вдома, багато хто вважає, що для тварини годиться їжа, яку вживають господарі, але це не так.

Найкращим варіантом можна назвати натуральні продукти з підвищеним вмістом білка. М'ясний раціон мурлики повинен містити курку, яловичину, конину, а також океанічні сорти риби. М'ясо пропонують щодня, а рибу 2 чи 3 рази на тиждень. Яйце, як джерело білка, дають один раз на тиждень.

Прекрасним продуктом для годування кішок можна назвати сирі яловичі рубці. Вони допомагають підтримати мікрофлору кишечника у здоровому стані. Печінку та рибу для котів перед вживанням проварюють або ошпарюють окропом. Для запобігання запорів кішкам пропонують рідкі каші, які варять на знежиреному рибному або м'ясному бульйонах. Рис кішкам не пропонують.

Що стосується сухих кормів і готових консервів , вони хоч і містять усі необхідні поживні речовини та здатні заповнити баланс мінералів та інших корисних речовин в організмі, не повинні бути основними в раціоні вихованця. Їх дають як ласощі.

Читайте також:

Як привчити кішку драти шпалери та меблі

Як вибрати туалетний наповнювач для кішки

Чим годувати кота крім корму