Як вибрати туалетний наповнювач для кішки

Наповнювачі для котячих туалетів дозволяють кішкам, з урахуванням їх природних навичок, здійснювати функції, природні для їхнього організму. Як вибрати наповнювач для кішки та її туалету? У природі ідеальними наповнювачами вважаються пухка земля чи пісок. Це означає, що на дотик наповнювач має відповідати цим особливостям.

Який котячий наповнювач для туалету вибрати? Господарі кицьок підбираючи наповнювач, враховують переваги своєї пухнастої улюблениці. Вибір таких речовин в інтернет-магазинах досить великий. Щоб кошеня звик до туалету для початку можна взяти різні наповнювачі, і таким чином визначити, що йому підійде більше, а який наповнювач для котиків краще. Вибираючи наповнювачі, одні господарі орієнтуються ціну, інші – на запах, треті – на гігієнічні властивості. Вони можуть бути деревними, мінеральними гранульованими або силікагелевими.

Останні є найбільш удосконаленим варіантом. Унікальна структура матеріалу не утворює грудок і не липне до лап. Такий наповнювач швидко вбирає вологу та запах, залишаючи лоток сухим. Він повністю абсорбує рідкі виділення, не викликаючи алергічних реакцій у тварин.

У будь-якому випадку якісний наповнювач повинен максимально вбирати рідину, бути стійким до розкидання, не створювати пил.

Читайте також:

Як привчити кішку гадити будь-де

Як привчити кішку до лотка

Як мити кішку